Altrafo Polska na 32. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2019!

Altrafo Polska na 32. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2019!

Już za niecały miesiąc firma ALTRAFO POLSKA będzie miała przyjemność wziąć udział w największych w Polsce targach nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego.

Targi Energetab to od lat jedno z najważniejszych wydarzeń w branży energetycznej. Jest to także spotkanie kluczowych przedstawicieli tego rynku w Polsce, którzy będą mieli okazję zaprezentować najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne. Będą także dyskutować o dalszym rozwoju branży energetycznej w Polsce.

Teren targów to ponad 30 tys. M2 powierzchni ekspozycyjnej, a ekspozycje dotyczą takich obszarów tematycznych jak przemysł, dystrybucja i rozdział energii, wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej, elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.

ALTRAFO POLSKA od lat czynnie uczestniczy w tym ważnym dla branży wydarzeniu. W tym roku również będzie można nas spotkać na targach w Bielsku-Białej. Przygotowania idą pełną parą, a wszystko po to, aby zaskoczyć zwiedzających i jak najlepiej zaprezentować tak innowacyjny produkt jakim jest transformator ALTRAFO.

Nie może Was tam zabraknąć!

Do zobaczenia już we wrześniu w pawilonie O na stoisku nr 2.