Obudowy do transformatorów

 

OBUDOWY DO TRANSFORMATORÓW

Firma Altrafo Polska ma w swojej ofercie również najlepszej jakości obudowy do transformatorów.

Dzięki specjalistycznej wiedzy gromadzonej latami jesteśmy w stanie wybrać dla Państwa produkt odpowiednio dopasowany do waszych wymagań. Naszym atutem jest dbałość o jakość, profesjonalne wsparcie klienta oraz terminowość.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Każde zamówienie jest realizowane na podstawie indywidualnych preferencji klienta. W zależności od tego jakiej obudowy potrzebujesz zadbamy o to, by gotowy produkt został dostarczony według wszystkich wytycznych, które od Ciebie otrzymamy. Wszystko zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji projektowej, rozpatrując indywidualne cechy zasilanego obiektu oraz potrzeby inwestora. Właściwy dobór urządzeń pod kątem wydanych warunków zasilania, charakteru obiektu, mocy zapotrzebowanej czy prądów zwarciowych pozwala na wygenerowanie znacznych oszczędności w zakupie i późniejszej eksploatacji urządzeń.

 

Przemysław Szulczewski
Grzegorz Wrona

+48 501 299 733

wrona@altrafopolska.pl

Informacje o firmie ALTRAFO - Transformatory Poznań

Transformatory ALTRAFO to wynik ponad trzydziestoletniego doświadczenia i pracy grupy najlepszych inżynierów i pasjonatów. Fabryka skupia wokół siebie oddanych, młodych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale dbają o rozwój produktu, podejmując coraz to nowe wyzwania przy projektowaniu transformatorów.

Poznaj nas bliżej

Technologia w zgodzie z naturą

Kontakt z nami

Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie, postaramy się pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania

Napisz na adres: biuro@altrafopolska.pl

Przemysław Szulczewski

Bądź z nami na
Projekt i wykonanie: ITSpec.pl