Transformator Altrafo wśród liderów na rynku!

To dla nas wielki zaszczyt i duma, ale także dodatkowa zachęta i motywacja do tego, by rozwijać nasze produkty i firmę.

Raport The Worldwide Electrical Transformer Market 2018 przedstawia aktualną sytuację na rynku transformatorów, m.in. jego wielkość, szybkość z jaką się rozwija oraz przepisy, które regulują jego działanie w różnych miejscach na świecie. Raport opisuje też główne czynniki napędzające jego wzrost, a także przeszkody z jakimi muszą się mierzyć producenci transformatorów. Część raportu jest poświęcona przedsiębiorstwom, które osiągają największe sukcesy na rynku transformatorów energetycznych. Wśród czołowych graczy została wymieniona firma Altrafo. W dokumencie można znaleźć dokładne dane o profilach ich działalności, strukturach finansowych, a nawet informacje o najnowszych osiągnięciach.

Pełen artukuł przeczytasz tutaj:

https://anglophonetribune.com/business/global-electrical-transformer-market-analysis-2018-siemens-alstom-ge-abb-altrafo/

Informacje o firmie ALTRAFO - Transformatory Poznań

Transformatory ALTRAFO to wynik ponad trzydziestoletniego doświadczenia i pracy grupy najlepszych inżynierów i pasjonatów. Fabryka skupia wokół siebie oddanych, młodych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale dbają o rozwój produktu, podejmując coraz to nowe wyzwania przy projektowaniu transformatorów.

Poznaj nas bliżej

Technologia w zgodzie z naturą

Kontakt z nami

Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie, postaramy się pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania

Napisz na adres: biuro@altrafopolska.pl

Przemysław Szulczewski

Bądź z nami na
Projekt i wykonanie: ITSpec.pl