Zbliżają się targi ENERGETAB 2018!

Już za niecały miesiąc firma ALTRAFO POLSKA będzie miała przyjemność wziąć udział w największych w Polsce targach nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. 

Targi Energetab to od lat jedno z najważniejszych wydarzeń w branży energetycznej. Jest to także spotkanie kluczowych przedstawicieli tego rynku w Polsce, którzy będą mieli okazję zaprezentować najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne. Będą także dyskutować o dalszym rozwoju branży energetycznej w Polsce.

Teren targów to ponad 30 tys. M2 powierzchni ekspozycyjnej, a ekspozycje dotyczą takich obszarów tematycznych jak przemysł, dystrybucja i rozdział energii, wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej, elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.

 

ALTRAFO POLSKA od lat czynnie uczestniczy w tym ważnym dla branży wydarzeniu. W tym roku również będzie można nas spotkać na targach w Bielsku-Białej. Przygotowania idą pełną parą, a  wszystko po to, aby zaskoczyć zwiedzających i jak najlepiej zaprezentować tak  innowacyjny produkt jakim jest transformator ALTRAFO.

Nie może Was tam zabraknąć!

Do zobaczenia już we wrześniu w pawilonie O na stoisku nr 2.

 

Informacje o firmie ALTRAFO - Transformatory Poznań

Transformatory ALTRAFO to wynik ponad trzydziestoletniego doświadczenia i pracy grupy najlepszych inżynierów i pasjonatów. Fabryka skupia wokół siebie oddanych, młodych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale dbają o rozwój produktu, podejmując coraz to nowe wyzwania przy projektowaniu transformatorów.

Poznaj nas bliżej

Technologia w zgodzie z naturą

Kontakt z nami

Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie, postaramy się pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania

Napisz na adres: biuro@altrafopolska.pl

Przemysław Szulczewski

Bądź z nami na
Projekt i wykonanie: ITSpec.pl