Kontakt

Transformatory

Sebastian Skipor

tel: +48 501 471 743

skipor@altrafopolska.pl


Przemysław Szulczewski

tel: +48 501 951 371

szulczewski@altrafopolska.pl


Grzegorz Wrona

tel: +48 501 299 733

wrona@altrafopolska.pl



Sekretariat zarządu/marketing

Karolina Lipko

tel: +48 605 121 222

altrafo@altrafopolska.pl


Stacje i rozdzielnice

Radosław Karasiewicz

tel: +48 605 121 244

projekty@altrafopolska.pl


Biuro Handlowe Skierniewice

Katarzyna Łoboda

tel: +48 502 906 895

skierniewice@altrafopolska.pl


 

 

ALTRAFO Polska Sp. z o.o.

Business Link Maraton, budynek B

ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań

 

KRS: 0000665316, Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy KRS

NIP: 972-127-00-88 | REGON 366365778 | Kapitał Zakładowy: 50 000 PLN

Informacje o firmie ALTRAFO - Transformatory Poznań

Transformatory ALTRAFO to wynik ponad trzydziestoletniego doświadczenia i pracy grupy najlepszych inżynierów i pasjonatów. Fabryka skupia wokół siebie oddanych, młodych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale dbają o rozwój produktu, podejmując coraz to nowe wyzwania przy projektowaniu transformatorów.

Poznaj nas bliżej

Technologia w zgodzie z naturą

Kontakt z nami

Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie, postaramy się pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania

Napisz na adres: biuro@altrafopolska.pl

Przemysław Szulczewski

Bądź z nami na
Projekt i wykonanie: ITSpec.pl