O firmie

Na terenie Polski jedynym i wyłącznym przedstawicielem transformatorów ALTRAFO jest firma ALTRAFO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. 

Kadra zarządzająca firmy ALTRAFO POLSKA Sp z o.o. korzystając z wieloletniego i bogatego doświadczenia w sprzedaży i dystrybucji transformatorów żywicznych, skutecznie nadzoruje i wdraża nowe produkty ALTRAFO, wykonane zgodne z najnowszymi wymaganiami Rozporządzenia Komisji Unii Europejskiej nr 548/2014 (Dyrektywa 2009/125/WE).

 

 

Gdzie produkujemy ?

Fabryka produkująca transformatory ALTRAFO zlokalizowana jest w strefie przemysłowej, w miejscowości Matera na południu Włoch. Całkowita powierzchnia fabryki obejmuje ponad 20.000 m2, z czego 7.000 mstanowią hale produkcyjne, 1.200 mto powierzchnie biurowe a pozostałe 13.000 mstanowi część otwartą fabryki. ALTRAFO produkuje transformatory żywiczne wykonane w technologii próżniowego zalewania uzwojeń żywicą o mocy znamionowej do 20MVA i napięciu izolacji do 36kV.

Działalność fabryki podlega systemowi certyfikacji jakości zarządzania UNI EN ISO 9001: 2008 oraz ISO 14001. Transformatory ALTRAFO posiadają certyfikaty klas C2, E2, F1, wydane po przeprowadzeniu wielu szczegółowych badań w międzynarodowym laboratorium CESI w Mediolanie. Badania zwarciowe przeprowadzono w laboratorium ZKU-KEMA w Pradze, a w Polsce zgodność z normami potwierdził certyfikatem Instytut Elektrotechniki w Warszawie.

 

Informacje o firmie ALTRAFO - Transformatory Poznań

Transformatory ALTRAFO to wynik ponad trzydziestoletniego doświadczenia i pracy grupy najlepszych inżynierów i pasjonatów. Fabryka skupia wokół siebie oddanych, młodych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale dbają o rozwój produktu, podejmując coraz to nowe wyzwania przy projektowaniu transformatorów.

Poznaj nas bliżej

Technologia w zgodzie z naturą

Kontakt z nami

Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie, postaramy się pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania

Napisz na adres: biuro@altrafopolska.pl

Przemysław Szulczewski

Bądź z nami na
Projekt i wykonanie: ITSpec.pl