Wzmacniamy nasz zespół, nowi pracownicy z Apator S.A. w Altrafo Polska.

Wzmacniamy nasz zespół, nowi pracownicy z Apator S.A. w Altrafo Polska.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowe osoby, jakie dołączyły do naszego zespołu.

 

Radosław Jaroszewski jest absolwentem Wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Politechniki Bydgoskiej na kierunku Elektrotechnika. Od początku swojej kariery zawodowej pracował w działach techniczno – handlowych zajmujących się rozwiązaniami zasilania oraz telemechaniką dla obiektów GPZ.

W marcu 2022 r. dołączył do firmy ALTRAFO Polska Sp. z o.o., gdzie jako Dyrektor rozwoju biznesu zajmować się będzie wdrożeniem nowych rozwiązań w spółce, marketingiem oraz sprzedażą. Ze względu na dynamiczny rozwój rynku energetycznego w Polsce będzie odpowiedzialny za sprzedaż inteligentnych rozwiązań dla OZE i przemysłu (hardware, software). Swoje doświadczenie wykorzysta w zakresie doradztwa w dziedzinie efektywności energetycznej oraz rozwiązań zasilania

Szymon Łabenda jest absolwentem Wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Politechniki Bydgoskiej na kierunku Elektrotechnika. W życiu codziennym łączy sferę nauki z biznesmen. Pozwala to na rozwój produktów i rozwiązań, które z powodzeniem wdraża w biznesie. Wdrożone produkty monitoruje i dąży do ich usprawnienia.

W marcu 2022 r. rozpoczął pracę w ALTRAFO Polska Sp. z o. o., gdzie jako dyrektor techniczny zajmować się będzie rozwojem inteligentnych rozwiązań dla OZE i przemysłu (hardware, software). W zakresie rozdziału energii pierwotnego oraz wtórnego klienci mogą liczyć na obsługę techniczno – handlową, wsparcie projektowe i doradztwo techniczne.