Altrafo polska
Altrafo polska
Altrafo polska
Altrafo polska
Altrafo polska
Najnowsza technologia
w zgodzie ze środowiskiem

Aktualności

Altrafo polska

Podczas tegorocznych targów energetycznych ENERGETAB zaprezentowaliśmy makietę jednego z najnowocześniejszych transformatorów Altrafo Polska.

Altrafo polska

 Jak co roku, było to najważniejsze wydarzenie w branży energetycznej. Wszystkim gościom i odwiedzającym nasze stoisko chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas.

Altrafo polska

W Polsce wraz z nowelizacją ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE) rozpoczął się na szeroką skalę proces budowy farm fotowoltaicznych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

 
Altrafo polska

Już za niecały miesiąc firma ALTRAFO POLSKA będzie miała przyjemność wziąć udział w największych w Polsce targach nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego.

Altrafo polska

W najnowszym raporcie The Worldwide Electrical Transformer Market 2018, transformator Altrafo został zaliczony do grona jednego z czołowych produktów na globalnym rynku energetycznym. Jesteśmy zaszczyceni, że firma Altrafo została zaliczona do pierwszej piątki kluczowych graczy sektora energetycznego.

Altrafo polska

W związku z zakończeniem XXX Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich -ENERGETAB 2017 pragniemy wszystkim gościom odwiedzającym nasze stoisko gorąco i serdecznie podziękować.

Altrafo polska

W związku ze zbliżającymi się w dniach 12-14 września 2017 targami energetycznymi ENERGETAB 2017, które odbędą się już po raz trzydziesty, mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na nasze stoisko nr 2 w pawilonie O. Podczas targów będzie możliwość obejrzenia transformaotrów ALTRAFO a także porozmawiania z założycielami firmy i przedstawicialami fabryki ALTRAFO we Włoszech. 

Informacje o firmie ALTRAFO - Transformatory Poznań

Transformatory ALTRAFO to wynik ponad trzydziestoletniego doświadczenia i pracy grupy najlepszych inżynierów i pasjonatów. Fabryka skupia wokół siebie oddanych, młodych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale dbają o rozwój produktu, podejmując coraz to nowe wyzwania przy projektowaniu transformatorów. 
 

Poznaj nas bliżej

Technologia w zgodzie z naturą

Kontakt z nami

Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie, postaramy się pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania

Napisz na adres: biuro@altrafopolska.pl

Przemysław Szulczewski

tel: +48 501 951 371

e-mai: szulczewski@altrafopolska.pl

Grzegorz Wrona

tel: +48 501 299 733

e-mai: wrona@altrafopolska.pl

 

 

Projekt i wykonanie: ITSpec.pl